فایل پاورپوینت بخش اول آموزش نرم افزار MATLAB

فایل پاورپوینت بخش اول آموزش نرم افزار MATLAB
نوع فایل
ppt
حجم فایل
662KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
661 بازدید
10,000 تومان 8,000 تومان٪20 تخفیف

فایل پاورپوینت بخش اول آموزش نرم افزار MATLAB

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل پاورپوینت بخش اول آموزش نرم افزار MATLAB را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۴۷ اسلاید زیبا آموزنده و قابل ویرایش با مطالب سودمند به زبان انگلیسی می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

آموزش نرم افزار MATLA

  • MATLAB نرم افزاری برای انجام کارهای ریاضی، آماری، مهندسی و….می باشد.
  • MATLAB=MATrix Laboratory(آزمایشگاه ماتریسی)
  • در اوایل دهه ۱۹۷۰ توسط Cleve Moler, به وجود آمد.
  • در اوایل دهه ۱۹۸۰ با زبان C بازنویسی شد.
  • در ۱۹۸۴ شرکت Mathwork تأسیس شد.

متلب که از محصولات شرکت مت‌ورکس است، برای گروه‌های مختلف مهندسان رشته‌های مختلف از جمله مهندسی برق، مکانیک، رایانه و… کاربرد بسیاری دارد.

تاریخچه

Cleve Moler، رئیس بخش علوم کامپیوتر در دانشگاه نیو مکزیکو، در اواخر دهه ۱۹۷۰ شروع به توسعه MATLAB کرد. او این برنامه را طراحی کرد تا به دانش آموزانش اجازه دسترسی به LINPACK و EISPACK بدون نیاز به یادگیری Fortran را بدهد.

این موضوع به زودی به سایر دانشگاه‌ها گسترش یافت و مخاطبان علاقه‌مندی در جامعه ریاضی کاربردی پیدا کرد. مهندس جک لیتل، در طی دیدار با Moler از دانشگاه استنفورد در سال ۱۹۸۳ با متلب آشنا شد. او با تشخیص پتانسیل تجاری متلب، تصمیم به همکاری با Moler گرفت. آن‌ها در سال ۱۹۸۴ MATLAB را منتشر کردند و MathWorks را در سال ۱۹۸۴ تأسیس کردند. در سال ۲۰۰۰، MATLAB بازنویسی شد تا از مجموعه جدیدتر کتابخانه برای دستکاری ماتریس، استفاده شود. متلب برای اولین بار توسط محققان و شاغلان در مهندسی کنترل، تخصص Little’s، استفاده می‌شد، اما به سرعت در بسیاری از حوزه‌ها گسترش یافت.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.