خلاصه کتاب بازاریابی و مدیریت بازار دکتر احمد روستا

 خلاصه کتاب بازاریابی و مدیریت بازار دکتر احمد روستا
نوع فایل
pdf
حجم فایل
989KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
895 بازدید
10,000 تومان 8,000 تومان٪20 تخفیف

 خلاصه کتاب بازاریابی و مدیریت بازار دکتر احمد روستا

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل pdf خلاصه کتاب بازاریابی و مدیریت بازار مولفین و مترجمین دکتر احمد روستا ،دکتر داور ونوس و دکترعبدالحمید ابراهیمی را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۹۲ صفحه با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 خلاصه کتاب بازاریابی و مدیریت بازار دکتر احمد روستا

فصل اول: معرفی بازاریابی

پایان گرفتن جنگ سرددر دهه ۱۹۹۰ به آزاد شدن منابع و فزونی گرفتن نیاز به محصولات سرمایه ای برای ایجاد زیر ساخت های مناسب اقتصادی انجامید. در این دوران اروپای غربی به ایجاد بازاری
مشترک و اروپای شرقی به صورت بازاری آماده برای محصولات غربی درآمد. از سوی دیگر بدهی های خارجی بسیاری از کشورها را فلج کرد. این کشورها با وجود نیازمندی فراوان، با مشکل قدرت خرید روبرو شدند، ازاین رو کشورهای پیشرفته برای کسب بازار به رقابت پرداختند.

در این زمان استفاده از شیوه ها و فنون بازاریابی مورد توجه قرار گرفت. بررسی ها نشان داده که ناموفق بودن شرکت ها از ناتوانی دربهره گیری از فنون بازاریابی است. این شرکت ها تحولات بازار و تغییرات الگوی مصرف را نادیده گرفتند و کسب سود بیشتر را به رضایت مشتری ترجیح دادند. اما موفقیت شرکت های تری ام. و مک دونالدزاز که از توجه دقیق به نیاز مشتری، بازار و انگیزه کارکنان در راستای افزون برکیفیت محصولات شان سرچشمه می گرفت، سبب شد تا تدوین استراتژی کارای بازاریابی در اولویت قرار گیرد و اغلب شرکت های کوچک و بزرگ رفته رفته از تفاوت بین فروش و بازاریابی آگاه شوند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.