پاورپوینت معرفی روش کارت امتیازی متوازن (BSC)

 پاورپوینت معرفی روش کارت امتیازی متوازن (BSC)
نوع فایل
ppt
حجم فایل
277KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
892 بازدید
9,000 تومان 7,000 تومان٪22 تخفیف

 پاورپوینت معرفی روش کارت امتیازی متوازن (BSC)

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل پاورپوینت معرفی روش کارت امتیازی متوازن (BSC) را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۲۵ اسلاید زیبا آموزنده و قابل ویرایش با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

معرفی روش  کارت امتیازی متوازن (BSC)

مدیریت استراتژیک

توانایی اجرای یک استراتژی بسیار مهمتر از کیفیت خود استراتژی است. یک تحقیق در سال ۱۹۹۹ دلیل ناکامی ۷۰% از مدیران ارشد شرکتها را شکست آنها در اجرای استراتژیهایشان عنوان کرده است. در واقع مدیریت استراتژیک، هنر و دانش تبین و تدوین، اجرا و ارزیابی تصمیمات وظیفه ای چند گانه می باشد که سازمان را قادر به دستیابی به اهداف بلند مدت خودش می سازد.

ارزیابی متوازن چیست؟

روش ارزیابی متوازن  (BALANCED  SCORECARD) روشی است که در آن شاخص های مالی مربوط به عملکرد گذشته با شاخص هایی غیر مالی از عوامل موجد عملکرد آینده پیوند خورده و تصویری کامل از ارزیابی ارایه می دهند.

 ظهور روش ارزیابی متوازن

درسال ۱۹۹۰ تحقیقی درمورد روشهای سنجش عملکرد ۱۲ شرکت برتر امریکایی توسط آقایان کاپلان ) استاد دانشکده بازرگانی دانشگاه هاروارد) و نورتون (مدیرعامل یک شرکت تحقیقاتی) انجام و معلوم شد اکثر شرکتهای موفق اهداف استراتژیک خود را در چهار منظر تعیین و عملکرد خود را با آنها ارزیابی می کنند . درسال ۱۹۹۲ نتایج تحقیق طی مقاله ای در HBR منتشر شد :

  • مالی
  • مشتری
  • فرآیند داخلی
  • یادگیری و رشد

کارت امتیازی متوازن

کارت امتیازی متوازن نظامی برای مدیریت عملکرد است که ایده اولیه آن سال ۱۹۹۲، در خلال تحقیقات رابرت کاپلان و دیوید نورتون، در زمینه روش‌های نوین سنجش عملکرد سازمان‌ها شکل گرفت.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.