پاورپوینت خلاصه کتاب اصول مهندسی اینترنت

پاورپوینت خلاصه کتاب اصول مهندسی اینترنت
نوع فایل
ppt
حجم فایل
3MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
668 بازدید
11,000 تومان 9,800 تومان٪11 تخفیف

پاورپوینت خلاصه کتاب اصول مهندسی اینترنت

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل پاورپوینت خلاصه کتاب اصول مهندسی اینترنت تالیف مهندس احسان ملکیان ویژه رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر نرم افزار را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۲۵۴ اسلاید زیبا و قابل ویرایش با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

پاوزپوینت خلاصه کتاب اصول مهندسی اینترنت

شرح مختصر:

کتاب اصول مهندسی اینترنت آقای احسان ملکیان ، منبعی است که در اکثر دانشگاه ها برای درس مهندسی اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد. کتابی از انتشارات نص که ۱۸ بار تجدید چاپ شده است و ویرایش دوم آن در بازار موجود است به دوستان توصیه می شود که آخرین ویرایش از این کتاب را مطالعه کنند اما چون این کتاب را به راحتی نمی توان همه جا پیدا کرد شما می توانید اسلاید های پاورپوینت این کتاب را خریداری نمایید.

اینترنت سامانه‌ای جهانی از شبکه‌ های رایانه‌ای بهم پیوسته‌ است که از پروتکل TCP/IP برای ارتباط با یکدیگر استفاده می‌نمایند. به عبارت دیگر اینترنت، شبکه شبکه هاست که از میلیون‌ ها شبکه خصوصی، عمومی، دانشگاهی، تجاری و دولتی در اندازه‌های محلی و کوچک تا جهانی و بسیار بزرگ تشکیل شده‌ است .که با آرایه وسیعی از فناوری های الکترونیکی و نوری به هم متصل گشته‌اند.

اینترنت چیست؟

اینترنت، در ساده‌ ترین تعریف، عبارت است از: کامپیوتر هایی که در سراسر دنیا به هم متصل هستند. شبکه‌ای که این کامپیوترها را به یکدیگر متصل می‌سازد، و متدهای انتقال اطلاعات روی این شبکه.

منشاء اینترنت را می‌توان در سال‌های جنگ سرد یافت. زمانی که احتمال شروع یک جنگ هسته‌ای بین ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی کاملا وجود داشت.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.