پاورپوینت بررسی لابی هتل و اجزای تشکیل دهنده آن

 پاورپوینت بررسی لابی هتل و اجزای تشکیل دهنده آن
نوع فایل
ppt
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
665 بازدید
9,000 تومان 7,000 تومان٪22 تخفیف

 پاورپوینت بررسی لابی هتل و اجزای تشکیل دهنده آن

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل پاورپوینت بررسی لابی هتل و اجزای تشکیل دهنده آن رشته معماری را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۴۰ اسلاید زیبا و قابل ویرایش با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 پاورپوینت بررسی لابی هتل و اجزای تشکیل دهنده آن

لابی

۱- سرسرای بزرگ ورودی ، تالار ورودی هتل و مهمان خانه (فره ). ۲ – گروه یا جریانی که تلاش می کنند بر هیئت حاکمه یا بر کسانی در جهت منافع یا آرمان خود اثر بگذارد.

لابی هتل به دلیل اینکه حوزه ی ورودی مهمانان برای نخستین بار محسوب می شود یکی از مهمترین جنبه های طراحی داخلی هتل می باشد و به این دلیل که برداشت و احساس اولیه افراد و کاربران فضا در حضور اول بسیار مهم و تنها در زمان کمی حاصل می شود از این رو راهکارهایی برای هویت بخشیدن به لابی هتل و جلب نظر افراد در بدو ورود به لابی هتل ضرورری است زیرا کاربران و مسافران تمایلی به احساس فضایی متفاوتی از شهر و یا منطقه ای که به آن سفر می کنند ندارند و به فضایی جذاب برای تفریح و یا استراحت حتی در زمان محدودی که در هتل مهمان هستند نیاز دارند.

ایجاد یک تجربه بصری یکی از عوامل کلیدی در طراحی داخلی هتل می باشد و لابی اولین نقطه تماس اصلی محسوب می گردد درلابی های ورودی، تقسیم بندی خلاقانه از اهمیت زیادی برخوردار است و بایستی در حین ایجاد راحتی و آسایش حوزه های عمومی و خصوصی تر را تفکیک نماید.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.