فایل پاورپوینت نانو تکنولوژی

فایل پاورپوینت نانو تکنولوژی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
256 بازدید
8,000 تومان 6,000 تومان٪25 تخفیف

فایل پاورپوینت نانو تکنولوژی

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل پاورپوینت نانو تکنولوژی را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۳۳ اسلاید زیبا و قابل ویرایش با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فایل پاورپوینت نانو تکنولوژی

مقدمه

فناوری نانو حوزه جدیدی از فناوری و صنعت است که بی شک مانند حوزه زیست فناوری و فناوری اطلاعات همه گیر خواهد شد. بسیاری از صاحب نظران و محققان ، فناوری نانو را مساوی آینده دانسته اند و از آن به عنوان محور آینده جهان یاد می کنند . بدلیل تاثیرات این تکنولوژی بر اکثر تکنولوژی های موجود ، صاحب نظران بر این باورند که متخصصان رشته های مختلف بدون گرایش به مباحث نانو در دهه های آینده فرصتی برای رشد نخواهند داشت و شکوفایی بسیاری از تکنولوژی های مهم از جمله تکنولوژی اطلاعات و بیو تکنولوژی وابسته به آن است.

شواهد موجود نشان می دهد که در آینده درصد بالایی از بازارهای محصولات مختلف ، متکی به فناوری نانو خواهد بود و به همین دلیل دولت ها و شرکت های بزرگ و کوچک به دنبال کسب جایگاهی برای خود در این بازار ها هستند.

نانو تکنولوژی چیست ؟

نانو تکنولوژی مطالعه ذرات در مقیاس اتمی برای کنترل آنهاست. هدف اصلی اکثر تحقیقات نانو تکنولوژی شکل‌ دهی ترکیبات جدید یا ایجاد تغییراتی در مواد موجود است.

Nanotechnology“ تازه ترین فن آوری است که بشر به آن دست یافته، و در آن سعی می شود تا با استفاده از خواص مولکولی مواد موجود در طبیعت، وسایلی ساخته شود تا مشکلات این وسایل را که در حال حاضر گریبان گیر بشر است مرتفع ساخته و همچنین کارایی آنها را نیز بالاتر ببرد. شاید یک مثال درک این موضوع را آسانتر نماید.

با استفاده از فن آوری نوین نانو بشر قادر شده پارچه هایی را تولید نماید که هیچ وقت کثیف نمی شوند، یعنی هیچ نوع آلودگی بر روی آنها نمی نشیند. جالب تر اینکه پارچه این لباس اگر چروک شود، فقط با یک بار تکان دادن، تمام چین و چروک های آن از بین می رود.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.