فایل نمونه سوالات تستی و تشریحی درس آموزش و توسعه

فایل نمونه سوالات تستی و تشریحی درس آموزش و توسعه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
1217 بازدید
8,000 تومان 6,800 تومان٪15 تخفیف

فایل نمونه سوالات تستی و تشریحی درس آموزش و توسعه

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل pdf نمونه سوالات تستی و تشریحی درس آموزش و توسعه همراه با پاسخ را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۶۵ صفحه با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فایل نمونه سوالات تستی و تشریحی درس آموزش و توسعه

توجه: توضیح زیر خارج از متن فایل بوده و صرفا جهت تنظیمات می باشد.

آموزش کلیه تلاش‌ ها و فعالیت‌ هایی است که موجب ارتقا سطح دانش و آگاهی و مهارت‏‌ های حرفه‌‏ای شغلی و ایجاد رفتار مطلوب در کارکنان یک سازمان شده و آن‏ها را آماده انجام وظایف و مسئولیت‏‌های شغلی می‏‌‌نماید.

از سوی دیگر، آموزش لزوماً منجر به توسعه کارکنان نمی‌شود. آموزش معمولاً به شرکت در کلاس و کارگاه محدود می‌شود. در حالی که توسعه زمانی رخ می‌دهد که فرد آموزش گیرنده بتواند آموخته های خود را در راستای اهداف سازمان به کار بندد.

آموزش جریانی است که طی آن کارکنان دانش، مهارت و نگرش‌ های مناسب برای ایفای نقش خاصی را می‌آموزند. آموزش یا در معنای فراگیرتر آن، توانمند سازی کارکنان هم برای فرد، هم برای سازمان است.

توسعه فرآیندی است که در آن یادگیری از طریق تجربه اتفاق می‌افتد. در این فرایند علاوه بر نتایج یادگیری و مهارت‌های کاری، نگرش‏‌های کارکنان نیز بهبود می‌یابد و معمولا بلند مدت است.

کارکنان در هر سطحی از سطوح سازمان، اعم از مشاغل ساده یا مشاغل پیچیده محتاج آموزش و یادگیری و کسب دانش و مهارت‌های جدید هستند و باید همواره برای بهتر انجام دادن کار خود از هر نوع که باشد، روش‌ها و اطلاعات جدیدی کسب نمایند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.