فایل نظریه و مسائل جبر خطی سیمور لیپ شوتس

فایل نظریه و مسائل جبر خطی سیمور لیپ شوتس
نوع فایل
pdf
حجم فایل
6MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
1389 بازدید
14,000 تومان 12,000 تومان٪14 تخفیف

فایل نظریه و مسائل جبر خطی سیمور لیپ شوتس

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل pdf نظریه و مسائل جبر خطی سیمور لیپ شوتس ترجمه مصطفی شاه زمانیان و علی اکبر عالم زاده را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۳۳۲ صفحه با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فایل نظریه و مسائل جبر خطی سیمور لیپ شوتس

معنی جبر خطی چیست؟

جبر به معنی روابط است. ما در جبر دبیرستانی به بررسی روابط بین اعداد مجهول می‌پرداختیم. با این که مقادیر X و Y را نمی‌دانستیم؛ ولی هم چنان می‌توانستیم رابطه زیر را درک کنیم:

(x + y)۲ = x۲ + ۲xy + y۲

جبر خطی به معنی «روابط شبیه خط» است. این مسئله را در ادامه بیشتر توضیح می‌دهیم. خطوط مستقیم قابل پیش‌بینی هستند. برای مثال یک سقف شیروانی را تصور کنید. اگر سه قدم روی زمین زیر این سقف گام بردارید، این سقف به اندازه یک قدم از زمین فاصله می‌گیرد (شیب سقف ۱/۳ است) اگر ۶ قدم روی زمین به جلو حرکت کنید، انتظار دارید که سقف ۲ قدم از زمین فاصله بگیرد. حال یک سقف گنبدی را تصور کنید، هر قدم که روی سطح زمین برمی‌دارید، ارتفاع سقف از زمین به مقدار متفاوتی تغییر پیدا می‌کند. به همین جهت خطوط، زیبا و قابل پیش‌بینی هستند:

  • اگر با حرکت به اندازه ۳ قدم، ارتفاع سقف ۱ قدم افزایش یابد، اگر ۱۰ برابر فاصله بگیرید، ارتفاع نیز ۱۰ برابر افزایش می‌یابد (یعنی با طی مسافت ۳۰ قدم، ارتفاع سقف ۱۰ قدم افزایش می‌یابد)
  • اگر مسافت ۳ قدم با افزایش ارتفاع ۱ قدم و مسافت ۶ قدم با افزایش ارتفاع ۲ قدم همراه باشند، در این صورت طی مسافت (۳+۶) قدم، باعث افزایش (۱+۲) قدم در ارتفاع سقف می‌شود.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.