فایل جزوه آموزش مباحث فازی از پایه تا پیشرفته

فایل جزوه آموزش مباحث فازی از پایه تا پیشرفته
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
636 بازدید
10,000 تومان 7,800 تومان٪22 تخفیف

 فایل جزوه آموزش مباحث فازی از پایه تا پیشرفته

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل pdf جزوه آموزش مباحث فازی از پایه تا پیشرفته را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۸۳ صفحه با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فایل جزوه آموزش مباحث فازی از پایه تا پیشرفته

مقدمه
در این فصل پس از بررسی سیر تطور تفکر فازی ، در خصوص روش های علم مدیریت فازی در زمینه

گردآوری داده و تجزیه، برنامهریزی ( ایجاد مدل، تجزیه و تحلیل و ارزیابی و بهینه سازی و تصمیم گیری) و مدیریت اداری مطالبی ارائه می گردد.

سیر تطور تفکر فازی
از آن زمانی که انسان اندیشیدن را آغاز نمود ، همواره کلمات و عباراتی را بر زبان جاری ساخته که مرزهای روشنی نداشته اند. کلماتی نظیر “خوب”، “بد”، “جوان” ، “پیر” ، “بلند” ، “کوتاه”، “قوی”، “ضعیف”، “گرم”، “سرد” ، “خوشحال” ، “باهوش” ، “زیبا” و قیودی از قبیل ” معمولاً”، ” غالبًا” ، “تقریباَ”، “بندرت”.

روشن است که نمی توان برای این کلمات مرز مشخصی یافت، برای مثال در گزاره “علی باهوش است ” یا ” گل رز زیباست ” نمی توان مرز مشخصی برای “با هوش بودن” و “زیبا بودن” در نظر گرفت. اما در بسیاری از علوم نظیر ریاضیات و منطق، فرض بر این است که مرزها و محدوده های دقیقا تعریف شده ای وجود دارد و یک موضوع خاص یا در محدوده آن مرز می گنجد یا نمی گنجد. مواردی چون همه یا هیچ، فانی یا غیرفانی، زنده یا مرده، مرد یا زن، سفید یا سیاه، صفر یا یک، یا “این” یا “نقیض این”. در این علوم هر گزاره ای یا درست است یا نادرست، پدیده های واقعی یا “سفید” هستند یا “سیاه”.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.