پاورپوینت نحوه تکمیل اظهارنامه اشخاص حقوقی

پاورپوینت نحوه تکمیل اظهارنامه اشخاص حقوقی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
414 بازدید
9,000 تومان 7,000 تومان٪22 تخفیف

پاورپوینت نحوه تکمیل اظهارنامه اشخاص حقوقی

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل پاورپوینت نحوه تکمیل اظهارنامه اشخاص حقوقی را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۴۸ اسلاید زیبا و قابل ویرایش با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

نحوه تکمیل اظهارنامه اشخاص حقوقی

۱- جدول شماره اطلاعات اشخاص حقوقی است وقتی که اظهارنامه دانلود ونصب می گردد.

و با کلمه عبور ونام کاربری وارد برنامه می شویم به خودکار اطلاعات اصلی اشخاص حقوقی ایجاد می گردد.در این مرحله کد اقتصادی ونوع شرکت باید وارد گردد.

در جدول شماره ۳ درخصوص اطلاعات اشخاص حقوقی از قبیل نوع پذیرفته شدن در بورس،

حسابداررسمی داردیا نه محل فعالیت برای شرکت یا استیجاری وایا فعالیت درآمدی وهزینه ای داردیا نه که به صورت بلی وخیر باید پاسخ داده شود.

اظهارنامه حقوقی چیست و نحوه پر کردن آن چگونه است؟

اظهارنامه‌ مالیاتی در فرم‌های مصوب سازمان امور مالیاتی تکمیل می‌شود و در موعد مقرر به اداره‌ی امور مالیاتی محل اقامت شخص حقیقی یا اداره‌ی امور مالیاتی محل وقوع دفتر شخص حقوقی تحویل داده می‌شود. به علاوه ضروری است که اظهارنامه‌ مالیاتی و فیش واریز مالیات هر دوره تا ۳۱ تیر ماه هر سال به اداره‌ی امور مالیاتی تسلیم شود. البته از سال ۹۱ (یعنی سال مالی ۹۰) این فرآیند به صورت الکترونیکی و از طریق پایگاه اینترنتی سازمان امور اقتصادی و دارایی انجام می‌شود.

هت ثبت اظهارنامه عملکرد اشخاص حقوقی، مودی پس از وارد نمودن نام کاربری ، رمزعبور و کد رهگیری سامانه ثبت نام، قادر به بارگزاری اطلاعات هویتی خود در اظهارنامه می باشد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.