پاورپوینت مدیریت کیفیت جامع در صنعت بیمه

 پاورپوینت مدیریت کیفیت جامع در صنعت بیمه
نوع فایل
ppt
حجم فایل
599KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
476 بازدید
9,000 تومان 7,500 تومان٪17 تخفیف

 پاورپوینت مدیریت کیفیت جامع در صنعت بیمه

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل پاورپوینت مدیریت کیفیت جامع در صنعت بیمه را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۳۱ اسلاید زیبا آموزنده و قابل ویرایش با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

تعاریف

مدیریت کیفیت جامع به طور کلی، راه مدیریت بهبود اثربخشی، انعطاف و رقابت در مؤسسات تولیدی و خدماتی است که تمام واحدها، فعالیت‌ها و افراد سازمان را در کلیّۀ سطوح در بر می‌گیرد (اوکلند،۱۹۹۱). مدیریت کیفیت جامع یک روش سیستماتیک تاییدشده برای برنامه‌ریزی و مدیریت فعالیت‌هاست که در هر نوع سازمان کاربرد دارد.( مونر و فائر ۱۹۹۲).

  1. یک اصل، یک رشته مفاهیم و مجموعه روش‌هایی که برای انجام بهبود مستمر سازمان‌ها است.
  2. سیستم فرایند بهبود پی‌گیر برای بهبود کیفیت در هر کاری است که انجام می‌دهیم.
  3. هم به مشتریان داخلی و هم به مشتریان خارجی مرتبط است.( حاجی شریف ۱۹۹۵)

مدیریت کیفیت جامع در صنعت بیمه

رویکرد مدیریت کیفیت جامع در سازمان‌هایی چون بیمه که مشتریان داوطلبانه خریدار محصولات آن ها نیستند از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که محور اصلی این رویکرد توجه به نیازهای مشتری است.

با توجه به عملکرد سازمان‌های بیمه کشور می توان دریافت که هیچ یک از این سازمان‌ها در عصر پرهیاهو و چالشی امروز قادر به تامین انتظارات (مشتریان/ارباب رجوع) به شکل مطلوب نبوده و حیات آن ها صرفاً به جهت انحصاری یا دولتی بودن فعالیت هایشان است. این مشکل عمدتاً ناشی از ضعف مدیریت و عدم به کارگیری اصول و نظریه های مدیریتی بوده است، باید اقداماتی جدی در جهت علمی کردن مدیریت سازمان های کشور به عمل آورد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.