پاورپوینت روش های حفظ و نگهداری تجهیزات پزشکی

 پاورپوینت روش های حفظ و نگهداری تجهیزات پزشکی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
993KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
637 بازدید
8,000 تومان 6,000 تومان٪25 تخفیف

 پاورپوینت روش های حفظ و نگهداری تجهیزات پزشکی

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل پاورپوینت روش های حفظ و نگهداری تجهیزات پزشکی را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۲۱ اسلاید زیبا آموزنده و قابل ویرایش با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

روش های حفظ و نگهداری تجهیزات پزشکی

مقدمه

تجهیزات پزشکی مانند همه علوم و فنون در قرن بیستم تغییرات و پیشرفت های بسیاری را تجربه کرده است و همچنان روز به روز بر شتاب این تغییرات افزوده می شود . از اولین عینک ها و گوشی های معاینه و ابزارهای جراحی که ساخته شده تا به امروز شمار تجهیزات مورد استفاده در تشخیص و درمان بیماری ها، بی شمار و پیچیدگی های آنها حیرت آور گردیده است .

با توجه به کاربرد این تجهیزات که مستقیم و غیر مستقیم با سلامت انسان ها مربوط هستند ، درستی و صحت عملکرد آنها نیز روز به روز از حساسیت بالایی برخوردار شده است .

تقسیم بندی تجهیزات پزشکی

در یک نگاه کلی تجهیزات پزشکی را می توان به سه گروه تقسیم کرد. این تقسیم بندی همه تجهیزات پزشکی ، آزمایشگاهی و غیره را در بر میگیرد :

  • اندازه گیری و سنجش پارامترها مثال : فشارسنج
  • تشخیصی و تصویر برداری مثال : MRI
  • درمانی مثال : دستگاه فیکو
  • گروه اول طیف وسیعی از دستگاه ها را در بر می گیرد که به ظاهر چندان هم ساختاری پیچیده ندارند. ولی به دلیل نوع کاربردشان اتفاقاً از حساسیت بالایی برخوردارند . دستگاه های فشارسنج ، ترمومتر، ترازو ، اکسیمتر و … در این گروه قرار دارند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.