پاورپوینت آشنایی و آموزش روش کار با نرم افزار ۱۷ MINITAB

پاورپوینت آشنایی و آموزش روش کار با نرم افزار ۱۷ MINITAB
نوع فایل
ppt
حجم فایل
422KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
685 بازدید
8,000 تومان 6,000 تومان٪25 تخفیف

پاورپوینت آشنایی و آموزش روش کار با نرم افزار ۱۷ MINITAB

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل پاورپوینت آشنایی و آموزش روش کار با نرم افزار ۱۷ MINITAB را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۱۹ اسلاید زیبا آموزنده و قابل ویرایش با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

نرم افزار Minitab (مینی تب)

نرم افزار Minitab (مینی تب) یکی از نرم افزارهای مطرح آماری می‌باشد که نسبت به سایر نرم افزارهای آماری، در برخی زمینه های علم آمار، از جمله کاربرد آمار در صنعت و در اقتصاد از قابلیت های خاص و بالاتری  برخوردار می‌باشد.

مبحث کنترل کیفیت آماری (SPC) که رشته آمار را به صنعت و مقوله کنترل کیفیت پیوند می‌دهد نیز از جمله موضوعات آماری است که به تفضیل در این نرم افزار به آن پرداخته شده است. همچنین طرح های عاملی و آنالیز واریانس (ANOVA)  به طور کامل مد نظر قرار گرفته است.

محیط کار این نرم افزار تفاوت هایی با نرم افزار SPSS دارد. اما قابل ذکر است که انجام برخی عملیات ها مانند تولید اعداد تصادفی که از توزیع های آماری خاصی مانند توزیع نرمال، کی دو، گاما، اف، برنولی، پواسن، بتا، وایبل و . . . پیروی کنند به راحتی و سهولت خاصی در این نرم افزار امکان پذیر است.

انجام کنترل کیفیت آماری (spc)‌ به کمک نرم افزار مینی تب

استفاده از نرم افزارهای آماری، انجام محاسبات پیچیده آماری را آسان کرده است. کنترل کیفیت آماری یکی از مواردی است که نرم افزار Minitab قادر به انجام محاسبات آماری و رسم نمودارهای مربوطه به آن است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.