پاورپوینت آسیب های اجتماعی کودکان

پاورپوینت آسیب های اجتماعی کودکان
نوع فایل
ppt
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
766 بازدید
12,000 تومان 10,000 تومان٪17 تخفیف

پاورپوینت  آسیب های اجتماعی کودکان

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل پاورپوینت آسیب های اجتماعی کودکان ؛کودک آزاری و کودکان شاهد خشونت خانگی را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۱۶۳ اسلاید زیبا و قابل ویرایش با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

پاورپوینت  آسیب های اجتماعی کودکان

کودک آزاری :

بد رفتاری با کودک که ازآن با نام های بدرفتاری با کودکان و غفلت نیز یاد می شود شامل انواع بد رفتاری های جسمی، عاطفی، سوء استفاده جنسی، غفلت، و استثمار کودکان است که منجر به آسیب بالقوه در سلامتی ، نحوه رشد و یا ارزش و شان کودک گردد.

همچنین بر اساس تعریف ارائه شده در گزارش جهانی خشونت و سلامت (۲۰۰۲)، بد رفتاری با کودک عبارت است از: استفاده عمدی از قدرت، زور، تهدید و یا نیروی جسمانی علیه کودک توسط یک فرد و یا یک گروه که به سلامتی، حیات، رشد و عزت نفس کودک لطمه زده یا احتمال ایجاد صدمات بعدی را افزایش دهد.

۴  گروه اصلی :

۱- کودک آزاری جسمی  ß استفاده عمدی از قدرت فیزیکی در برابر کودک : کتک زدن، تکان دادن، تهدید کودک، گاز گرفتن، سوزاندن، خفه کردن

۲- کودک آزاری جنسی ß درگیر کردن کودک در رفتار جنسی که با سطح تکامل وی نامتناسب باشد. ۳- هیجانی یا عاطفی ۴- مسامحه (neglect)

کودک آزاری در خانواده :

۱- سوء استفاده در قالب روابط خانوادگی در حالی که خانواده باید حامی و تغذیه کننده کودک باشد.

۲- قربانی علی رغم تمایل به گریز از شرایط خشونت، خود را متعلق به خانواده می داند.

۳- روابط پایدار خانوادگی فرصت را برای تکرار قربانی شدن ایجاد می کند. قربانی: کسی که مورد سوء استفاده قرار می گیرد. مرتکب: کسی که اقدام به سوء استفاده دیگران می کند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.