نکات اجرایی سازه های فولادی ۱ و نکات اجرایی سازه های بتن مسلح ۱

جزوه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
18MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
711 بازدید
10,000 تومان 8,000 تومان٪20 تخفیف

 نکات اجرایی سازه های فولادی ۱ و نکات اجرایی سازه های بتن مسلح ۱

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل pdf جزوه نکات اجرایی سازه های فولادی ۱ و نکات اجرایی سازه های بتن مسلح ۱ را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۹۵ صفحه با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 نکات اجرایی سازه های فولادی ۱ و نکات اجرایی سازه های بتن مسلح ۱

توجه : توضیح زیر خارج از متن جزوه بوده و صرفا جهت تنظیمات درج شده است.

با گسترش صنعت ساختمان، یکی از روش های اجرای صنعتی ساختمان استفاده از اتصالات پیچی بصورت گسترده در این صنعت است. این موضوع در ساختمانهای بلند مرتبه نیز گسترش یافته و نقطه نظرات فنی و متفاوتی در این خصوص وجود دارد.

همانطور که می دانیم در گذشته ساختمانهای عادی عمدتا بصورت جوشی ساخته می شد و در حال حاضر هم این موضوع  انجام می شود. اما در پروژه های بزرگ تمایل بسیاری از کارفرمایان به استفاده از سیستم پیچی می باشد.

 یکی از روشهای توصیه شده در ساخمانهای صنعتی استفاده از پیش نصب به منظور کنترل ساخت می باشد و در این راستا باید سازه قبل از نصب در محل در کارخانه پیش نصب شود تا از کیفیت ساخت به لحاظ ابعادی اطمینان حاصل شده و سپس نسبت به حمل و نصب در محل اقدام شود.

در حال حاضر در ساختمانهای بلند این کنترل انجام نمی شود و در نتیجه قطعه ساخته شده مستقیما به کارگاه حمل می شود.

لذا در مواردی که ساختمان از لحاظ معماری منظم نمی باشد و تنوع سایز در قطعات فلزی وجود دارد و یا به دلیل مشکلات نصب مانند شاقول نبودن ستونها امکان رخ دادن خطای نصب بیشتر است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.