فصل پانزدهم نظریه های روان درمانی پروچاسکا (نتیجه گیری مقایسه ای) ppt

 فصل پانزدهم نظریه های روان درمانی پروچاسکا (نتیجه گیری مقایسه ای) ppt
نوع فایل
ppt
حجم فایل
166KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
694 بازدید
8,000 تومان 6,000 تومان٪25 تخفیف

 فصل پانزدهم نظریه های روان درمانی پروچاسکا (نتیجه گیری مقایسه ای) ppt

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل پاورپوینت فصل پانزدهم نظریه های روان درمانی پروچاسکا (نتیجه گیری مقایسه ای) را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۲۴ اسلاید زیبا و مفید و قابل ویرایش با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 فصل پانزدهم نظریه های روان درمانی پروچاسکا (نتیجه گیری مقایسه ای) ppt

دیدگاههای تحولی الگوی پری

افراد متعهد دانش را طبق الگوی خاصی که سطح رشد شناختی فعلی آنها را توصیف می کند، سازمان می دهند پری نه مرحله شناختی را مشخص کرد که هریک شیوه تفکر نسبت به ماهیت دانش را نشان می دهند و از لحاظ کیفی با یکدیگر فرق دارند .این چهار مرحله به صورت زیر خلاصه می شود:

  • دوگانه نگر
  • کثرت گر
  • نسبیت گرا
  • متعهد

دوگانه نگرها : 

دراین مرحله دنیا به صورت ضد هم انگاشته می شود درست / غلط، خوب /بد، واقعیت / خطا. دوگانه نگرها، خوش باورهائی هستند که تصور می کنند یک نظام درمانی خاص، درست است و سایر نظامها را غلط تلقی می کنند.

کثرت گرایان :

درمانگر کثرت گرا فکر می کند که در آینده بالاخره ثابت می شود که نظریه درمانی بخصوصی درست است درمانگران کثرت گرا شرط بند های حرفه ای هستند که متقاعد شده اند صرف کردن انرژی دریک نظریه خاص، بالاخره در آینده نتیجه خواهد داد.

دانشجویان در مرحله نسبیت گرائی رشد عقلانی، دانش را بدون ارتباط با واقعیت مطلق در نظر می گیرند تنوع و بی ثباتی موقتی نیستند. اصلاً ماهیت دانش بافتی و نسبی است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.