فایل پاورپوینت دستورالعمل و راهنمای استفاده از واکسن سینوفارم

فایل پاورپوینت دستورالعمل و راهنمای استفاده از واکسن سینوفارم
نوع فایل
pdf
حجم فایل
694KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
322 بازدید
8,000 تومان 6,000 تومان٪25 تخفیف

فایل پاورپوینت دستورالعمل و راهنمای استفاده از واکسن سینوفارم

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل پاورپوینت دستورالعمل و راهنمای استفاده از واکسن سینوفارم را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۱۵ اسلاید زیبا آموزنده و قابل ویرایش با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فایل پاورپوینت دستورالعمل و راهنمای استفاده از واکسن سینوفارم

واکسن سینوفارم از نوع واکسن غیر فعال شده ویروس کووید ۱۹ است که توسط یک شرکت چینی تولید شده است. برای تهیه واکسن ابتدا ویروس در روی کشت سلولی (cell Vero (تکثیر شده سپس با استفاده از بتا پروپیوالکتون غیرفعال شده، بعد از عملیات تغلیظ و خالص سازی، با ادجوان آلومینیوم به شکل مایع واکسن تبدیل شده است.

ظاهر محلول سوسپانسیون نیمه شفاف کمی سفید رنگ است که ممکن است لایه رسوب داشته باشد ولی به سادگی با تکان دادن سوسپانسیون یکنواخت می شود.

بعد از دریافت واکسن آنتی بادی علیه ویروس کووید۱۹ در بدن ایجاد شده و سبب محافظت و مصونیت فرد در مقابل بیماری می شود. البته باید در نظر داشت که هیچ واکسنی مصونیت کامل ایجاد نمی کند و اثربخشی این واکسن ۷۹ %ذکر شده است.

محتویات: Disodium Hydrogen Phosphate, Sodium Chloride, Sodium Dihydrogen Phosphate, Aluminum Hydroxide

کاربرد گروه سنی:

این واکسن برای افراد ۱۸ تا ۶۰ سال کاربرد دارد. هر چند در بروشور واکسن بالای ۱۸ سال ذکر شده و لیکن چون حجم گروه مطالعه شده در سالمندان محدود بوده لذا تا زمان دریافت اطلاعات تکمیلی، فعال توصیه به استفاده در گروه سنی ۱۸ تا ۶۰ سال می شود.

مقدار دوز و نحوه استفاده:

این واکسن در قالب ویال تک دوز است. هر ویال حاوی نیم سی سی واکسن برای تزریق عضلانی است. محل تزریق در عضله دلتوئید، در یک سوم فوقانی خارجی بازو است. برای ایجاد ایمنی کافی باید دو نوبت تزریق واکسن به فاصله ۲۸ روز انجام شود.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.