فایل پاورپوینت حس بد و تنظیم هیجان نکاتی درباره اعتیاد

فایل پاورپوینت حس بد و تنظیم هیجان نکاتی درباره اعتیاد
نوع فایل
ppt
حجم فایل
316KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
465 بازدید
8,000 تومان 6,000 تومان٪25 تخفیف

فایل پاورپوینت حس بد و تنظیم هیجان نکاتی درباره اعتیاد

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل پاورپوینت حس بد و تنظیم هیجان نکاتی درباره اعتیاد برای خانواده ها و مراجعان را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۱۳ اسلاید زیبا آموزنده و قابل ویرایش با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فایل پاورپوینت حس بد و تنظیم هیجان نکاتی درباره اعتیاد برای خانواده ها و مراجعان

همه انسان ها حس بد را تجربه می کنند .احساس شکست، طرد شدن، ناخواسته بود یا سرزنش خود. اصولاً زندگی طبیعی بدون حس بد، محال است.

دقت کنید حس های بد تا ابد نمی مانند. انسان ها معمولاً برای رهایی از آنها، کارهای خاصی انجام می دهند .قدرت مهار حس های بد به تنظیم هیجان مربوط است.

عواطف یا هیجانات در روان‌شناسی معمولاً به احساس‌ها و واکنش‌های عاطفی اطلاق می گردد. آمیگدال در مغز، ورودی‌های احساسی را پردازش می‌کند و پاسخ مناسب با آن ورودی را شکل می‌دهد. هر عاطفه از سه مؤلفهٔ اساسی برخورد است:

مؤلفهٔ شناختی، افکار، باورها و انتظار هایی که نوع و شدت پاسخ هیجانی را تعیین می‌کنند. آنچه برای یک فرد فوق‌العاده لذت بخش است، ممکن است برای دیگری کسل‌کننده یا آزاردهنده باشد.

مؤلفهٔ فیزیولوژیکی که شامل تغییرات جسمی در بدن است. برای مثال، هنگامی که بدن از نظر هیجانی به واسطهٔ ترس یا خشم برانگیخته می‌شود، ضربان قلب زیاد می‌شود، مردمکها گشاد می‌شوند و میزان تنفس افزایش می‌یابد. اکثر هیجان‌ها شامل یک انگیختگی کلی و غیر اختصاصی دستگاه عصب هستند. مؤلفهٔ رفتاری، به حالت‌های مختلف ابراز هیجان ‌ها اشاره می‌کند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.