فایل طرح تفصیلی منطقه یک شهر تهران ویرایش نهایی مرداد ۱۳۸۶

فایل طرح تفصیلی منطقه یک شهر تهران ویرایش نهایی مرداد ۱۳۸۶
نوع فایل
pdf
حجم فایل
92MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
600 بازدید
11,000 تومان 9,000 تومان٪18 تخفیف

فایل طرح تفصیلی منطقه یک شهر تهران ویرایش نهایی مرداد ۱۳۸۶

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل pdf طرح تفصیلی منطقه یک شهر تهران ویرایش نهایی مرداد ۱۳۸۶ (خلاصه گزارش و نقشه) را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۱۰۵ صفحه مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فایل طرح تفصیلی منطقه یک شهر تهران ویرایش نهایی مرداد ۱۳۸۶

قرارداد گام دوم بررسی توسعه شهری منطقه یک شهرداری تهران در تاریخ ۱۳۸۳/۰۷/۲۳ بین مهندسین مشاور بافت شهر و نهاد طرح جامع و تفصیلی شهر تهران منعقد گردید. موضوع قرارداد و شامل خدمات مشاور در زمینه های زیر است:

۱. تهیه الگوی توسعه منطقه یک
۲. تهیه طرح تفصیلی پایه منطقه یک
۳. ارائه خدمات فنی به شهرداری منطقه یک

مطالعات طرح تفصیلی منطقه یک شهرداری تهران (قسمت دوم) با دریافت مدارک مورد نیاز از اسفندماه ۱۳۸۴ آغاز گردید . راهنمای تهیه طرح تفصیلی مناطق شهرداری تهران با عنوان ویرایش نهایی در اسفندماه ۱۳۸۴ ابلاغ و ملاک عمل قرار گرفت.

خلاصه گزارش طرح تفصیلی منطقه یک جهت ارائه در جلسات کمیسیون ماده ۵ بر طبق دستورالعمل ارائه شده در بهمن ماه ۱۳۸۵ در فصل های زیر تهیه و تدوین شده است:

فصل اول: ویژگیهای منطقه (وضعیت موجود)

در این بخش مشخصات کلی منطقه از جمله وسعت، جمعیت و پیشینه تحولات کلی منطقه و شاخص های اجتماعی، اقتصادی و کالبدی مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت جدول فرصت و تهدید و نقاط قوت و ضعف (SWOT) و مسایل اصلی منطقه ارائه می شود.

فصل دوم: جایگاه منطقه از طرح جامع تهران ۱۳۸۵

در این فصل، چشم اندازها، اهداف و راهبردها و سازمان فضایی پیشنهادی طرح جامع با موارد معادل در طرح توسعه شهری و الگوی توسعه منطقه یک مقایسه می گردد ….

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.