فایل خلاصه کتاب مفاهیم بنیادی پایگاه داده ها مولف سید محمد تقی روحانی

فایل خلاصه کتاب مفاهیم بنیادی پایگاه داده ها مولف سید محمد تقی روحانی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
860KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
579 بازدید
14,000 تومان 12,000 تومان٪14 تخفیف

 فایل خلاصه کتاب مفاهیم بنیادی پایگاه داده ها مولف سید محمد تقی روحانی

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل pdf خلاصه کتاب مفاهیم بنیادی پایگاه داده ها (نام درس اصول طراحی پایگاه داده ها) مولف سید محمد تقی روحانی رانکوهی به صورت اسلاید را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۴۱۸ صفحه با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فایل خلاصه کتاب مفاهیم بنیادی پایگاه داده ها مولف سید محمد تقی روحانی

اهداف این درس
در این درس به بخشی از مفاهیم مبنایی دانش و تکنولوژی پایگاه داده ها و اصول مدلسازی و طراحی آن پرداخته می شود. پایگاه داده و عناصر اصلی محیط آن معرفی می شود. با مدلسازی معنایی داده ها و محیط انتزاعی آشنا می شویم.
سطوح معماری های پایگاه داده ها بیان می شود. سیستم مدیریت پایگاه داده ها و اجزاء آن شرح داده می شود. به انواع معماریهای سیستم پایگاهی (DBMS) به عنوان یک SQL و مفاهیم اساسی مدل رابط های پرداخته می شود. با زبان زبان رابطه ای و همچنین با دیدهای رابطه ای آشنا م یشویم و در نهایت طراحی پایگاه داده ها به روش بالا به پایین، سنتز و طراحی فیزیکی را خواهیم دید.

اصطلاح پایگاه داده ها یکی از رایج ترین اصطلاحات در دانش و فن کامپیوتر است. در این درس دانشجویان تنها با بخشی از مفاهیم بنیادی دانش و فن پایگاه داده ها آشنا شده، آگاهی پایه ای لازم را برای مطالعه بیشتر و یا کار در این زمینه کسب می کنند.

سیستم مدیریت پایگاه داده ها یکی از سیستم های ذخیره و بازیابی اطلاعات است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.