فایل جزوه ناحیه بندی و روش های آن مانند خوشه بندی و تحلیل عاملی در GIS

جزوه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
496 بازدید
8,000 تومان 6,800 تومان٪15 تخفیف

فایل جزوه ناحیه بندی و روش های آن مانند خوشه بندی و تحلیل عاملی در GIS

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل pdf جزوه ناحیه بندی و روش های آن مانند خوشه بندی و تحلیل عاملی در GIS را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۲۰ صفحه مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فایل جزوه ناحیه بندی و روش های آن مانند خوشه بندی و تحلیل عاملی در GIS

آب و هوا یکی از مباحث مهم اکولوژی در جوامع گیاهی و جانوری می باشد. به گونه ای که پراکندگی انواع گیاهان و جانوران ارتباط تنگاتنگی با وضعیت اقلیمی هر منطقه دارد.

لذا شناخت نوع اقلیم یک منطقه و عناصر غالب موثر بر آن می تواند برنامه ریزان را یاری نماید تا در انجام پروژه ها و برنامه ریزی های کلان با توجه به نوع اقلیم و عناصر غالب درک صحیحی از شرایط اقلیمی منطقه بدست آورند.

تقسیم بندی اقلیمی یعنی تفکیک و گروه بندی مناطق با ویژگی های اقلیمی مشابه از دیر باز مورد توجه انسان بوده است.

ناحیه بندی:

وقتی که یک فضای جغرافیایی را بر اساس ضوابط و معیارهایی به واحد های کوچکتر تقسیم کنیم به طوری که هر واحد با واحد های مجاور تفاوت داشته باشد در واقع ناحیه بندی کرده ایم.

در واقع ناحیه بندی پاسخی مناسب به انواع محدودیت های طبیعی و انسانی اعم از محدودیت های اداری ،زمانی، مکانی، مالی، و قانونی است.

یک روش کاربردی و مطلوب و تحت اختیار محقق است که متناسب با ضرورت ها ،اهداف و نیازهای تحقیق انتخاب و مورد استفاده و یا حتی طراحی می شود.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.