فایل جزوه محاسبه انرژی و فیبر در جیره طیور

فایل جزوه محاسبه انرژی و فیبر در جیره طیور
نوع فایل
pdf
حجم فایل
5MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
688 بازدید
9,000 تومان 7,800 تومان٪13 تخفیف

فایل جزوه محاسبه انرژی و فیبر در جیره طیور

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل pdf جزوه محاسبه انرژی و فیبر در جیره طیور مناسب برای رشته های علوم دامی و دامپروری به صورت اسلاید را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۵۰ صفحه با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فایل جزوه محاسبه انرژی و فیبر در جیره طیور

توجه: توضیح زیر خارج از متن فایل می باشد.

انرژی
بسیاری از خوراک ها برای حیوانات تک معده ای با استفاده از سیستم انرژی متابولیسمی فرمول بندی شده اند. اگر چه این سیستم بسیار خوب عمل می کند، اما زمانی که فرمول از غلات های رایج (ذرت، گندم) و منابع پروتئینی گیاهی (پودر سویا) نشات می گیرد به شدت دچار مشکل می شود.

واضح است که تبدیل انرژی متابولیسمی و انرژی خالص برای غلات رایج، مثل ذرت و گندم، یکسان است ولی با این حال میان این که کدام سیستم در فرمولاسیون خوراک بر اساس این اجزای تشکیل دهنده استفاده شود کمی تفاوت ایجاد می کند.

فیبر
فیبر در بسیاری از فرمول ها نامطلوب است زیرا موجب کاهش تراکم انرژی و قابلیت هضم مواد مغذی می شود. با این حال، فیبرهای کاربردی برای بهبود سلامت دستگاه گوارش حیوان مفید است. تا به امروز، در مورد این که چه اصطلاحی برای توصیف میزان فیبر موجود در غذا مناسب است توافقی حاصل نشده است. با این حال، اصطلاح فیبر خام، اساس ارزیابی مواد موجود در پودرهای تجاری خوراک است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.