فایل جزوه کد گذاری طراحی پست های فشار قوی

جزوه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
195KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
385 بازدید
8,000 تومان 6,000 تومان٪25 تخفیف

فایل جزوه کد گذاری طراحی پست های فشار قوی

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل pdf جزوه کد گذاری طراحی پست های فشار قوی را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۱۳ صفحه با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فایل جزوه کد گذاری طراحی پست های فشار قوی

مقدمه:

امروز فایلی در رابطه با طراحی پست های فشار قوی (کد گذاری) برای شما دوستان عزیز آماده کردیم. شما می توانید در پاراگراف زیر بصورت مختصر توضیحاتی از این فایل آموزشی را بخوانید:

کد و رنگ استاندارد ولتاژها ، علائم شناسایی دستگاه ها ،کد گذاری ایستگاه ها ،کد گذاری خطوط ،کابل ها و اتصالات خطوط ،کد گذاری خطوط ولتاژ کم ،کد گذاری شین ها ،کد گذاری کلیدهای فشار قوی ،کد انواع کلیدها ،کد گذاری سکسیونر ارت باس بار ،کد گذاری برق گیرها ،کد گذاری ترانسفورماتورهای قدرت ،کد گذاری ترانس های جریان ،کد گذاری ترانس های ولتاژ ،کد گذاری ترانس های مصرف داخلی ،کد گذاری ترانس های زمین ،کد گذاری خازن ها ،کد گذاری راکتورها ،فواصل مجاز…

پست محلی است که تجهیزات انتقال انرژی در آن نصب و تبدیل ولتاژ انجام می شود و با استفاده از کلید ها امکان انجام مانور فراهم می شود در واقع کار اصلی پست مبدل ولتاژ یا عمل سویچینگ بوده که در بسیاری از پست ها ترکیب دو حالت فوق دیده می شود .

 بطور کلی در کد گذاری تجهیزات از چهار رقم استفاده می شود:
رقم اول نشان دهنده سطح ولتاژ است دوم و سوم نشان دهنده نوع تجهیزات

رقم آخر هم نوع وسیله متصل را نشان میدهد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.