فایل جزوه کاربرد ریاضیات در مهندسی شیمی

جزوه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
625 بازدید
10,000 تومان 8,000 تومان٪20 تخفیف

فایل جزوه کاربرد ریاضیات در مهندسی شیمی

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل pdf جزوه کاربرد ریاضیات در مهندسی شیمی دکتر رضا طاهری را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۹۵ صفحه با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فایل جزوه کاربرد ریاضیات در مهندسی شیمی

اطلاعات فایل
نوع فایل: امتحان | جمع بندی | شیمی | دانشگاه
گروه مخاطبان: دانشجویان رشته شیمی | کلیه دوست داران علم
عنوان: جزوه کاربرد ریاضیات در مهندسی شیمی
مولف/گرد آورنده: استاد رضا طاهری

مقدمه
جزوه حاضر شامل خلاصه نکات تستی مهم از درس کاربرد ریاضیات در مهندسی شیمی می باشد که برای دانشجویان در مرحله مطالعه نهایی و یا دانشجویان متقاضی مطالعه فشرده درس طراحی شده است این جزوه در ابتدا نکات درسی مهم را به صورت خلاصه شده در فصول چهارده گانه در اختیار دانشجویان قرار می دهد پس از ذکر نکات مهم و کلیدی، نمونه هایی از سوالات کنکورهای مختلف شده است تا دانشجو بتواند با تکنیک های حل تست نیز آشنا شود.

برای دانشجویانی که به علت ضیق وقت به دنبال تمرکز بر روی یک سری فصول خاص بوده و مشتاق حذف برخی از فصول هستند. پیشنهاد می شود تمرکز ویژه ای بر روی مطالب مباحثی داشته باشند که در سال های اخیر بیشتر مورد سوال بوده است. به همین منظور در انتهای جزوه بودجه بندی سوالات در پنج سال اخیر کنکور مهندسی شیمی ارائه شده است.

هر چقدر نوشتار حاضر تحت عنوان آخرین قدم نام گذاری شده است لکن شرط موفقیت آن پیمودن گام های قبلی به صورت جامع و مانع است. امید است مجموعه حاضر بتواند نقش موثری را در قبولی شما ایفا نماید.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.