فایل جزوه راهنمای نرم افزار Design-Expert

جزوه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
4MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
591 بازدید
9,000 تومان 7,800 تومان٪13 تخفیف

فایل جزوه راهنمای نرم افزار Design-Expert

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل pdf جزوه راهنمای نرم افزار Design-Expert را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۷۵ صفحه مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فایل جزوه راهنمای نرم افزار Design-Expert

طراحی و آنالیز سطح پاسخ:

در این جزوه کاربرد نرم افزار Design-Expert در روش سطح پاسخ را خواهیم اموخت .هدف از این طرح بهینه سازی فرآیند پاسخ می باشد.

برای تمرین و آشنایی با نرم افزار بررسی یک مطالعه موردی شرایط ملموسی را ایجاد می نماید. مطالعه آموزشی در این بخش تولید یک ماده شیمیایی است که با دو پاسخ اصلی با حرف Y نشان داده شده است.

رشد روزافزون فعالیت های تحقیق و توسعه ای در واحدهای صنعتی، به کارگیری روش هایی جهت کاهش آزمایش های لازم – برای تسریع در امر نتیجه گیری منطقی – را ضروری ساخته است.

در کارخانه ها نیز جهت افزایش بهره وری و بهینه سازی عملیات، می توان از این روش ها استفاده نمود. طراحی صحیح آزمایش ها، علاوه بر کاهش هزینه ها، راه را برای دست یابی به نتایج قابل اطمینان هموار می کند.

نکته قابل تأمل در این خصوص، تحلیل آسان تر و دقیق تر نتایج به دست آمده از آزمایش های طراحی شده است که ارزش آن کمتر از نحوه انجام آزمایش ها نیست.

در نتیجه، استفاده از نرم افزارهایی که کار طراحی و تحلیل آزمایش ها را تسهیل نمایند، می تواند سودمند باشد. اما مطمئناً استفاده از نرم افزارهای طراحی آزمایش باید با درک درست از فیزیک مسئله مورد بررسی همراه باشد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.