فایل جزوه درس انرژی و زندگی موج و نوسان

جزوه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
594KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
284 بازدید
7,000 تومان 5,800 تومان٪17 تخفیف

فایل جزوه درس انرژی و زندگی موج و نوسان

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل pdf جزوه درس انرژی و زندگی موج و نوسان را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۱۳ صفحه مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فایل جزوه درس انرژی و زندگی موج و نوسان

ارتعاش را می توان برای نشان دادن عیب ماشین ها به کار برد

در یک ماشین پیچیده، منابع بسیاری برای تولید ارتعاش وجود دارند. مهندسی که می داند یک ماشین چه ارتعاش هایی باید تولید کند، می تواند قبل از این که ماشین دچار نقص شود، عیب آن را شناسایی آند.
اگر در بررسی ماشین، ارتعاشی غیر معمولی که در حال پیشرفت است، مشاهده شود، می توان آن را نشانه نقص دانست. کنترل مداوم مقادیر ارتعاش، به این معنی است که می توان تعمیرات کمتری انجام داد. با این روش در وقت صرفه جویی می شود.

ارتعاش موجب فرونشستن می شود

یک توده ی ماسه با تکان دادن ظرف آن، سریعتر فرو می نشیند. هنگامی که روی جاده ها شن ریزی می شود، برای استقرار شن ها، از ارتعاش استفاده می شود. ولی به آسانی نمی توان زمین را به لرزه
درآورد! پس وزنه ای مرتعش را روی شن های که شل و نامنظم روی هم قرار گرفته اند، می کشند. این موجب می شود که سطح جاده صاف شود و دانه های شن به طور فشرده و یکنواخت در کنار هم قرار

گیرند.
فرونشستنی که هنگام حمل و نقل اجناس در اثر ارتعاش رخ می دهد، باعث می شود هنگامی که پاکتی را که در کارخانه پرشده است؛ در خانه باز می کنید، پر به نظر نرسد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.