فایل جزوه تحلیل سریھای زمانی با استفاده از EVIEWS

فایل جزوه تحلیل سریھای زمانی با استفاده از EVIEWS
نوع فایل
pdf
حجم فایل
849KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
962 بازدید
9,000 تومان 6,800 تومان٪24 تخفیف

 فایل جزوه تحلیل سریھای زمانی با استفاده از EVIEWS

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل pdf جزوه تحلیل سریھای زمانی با استفاده از EVIEWS به صورت اسلاید را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۲۴ صفحه با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فایل جزوه تحلیل سریھای زمانی با استفاده از EVIEWS

برگرفتھ  از کتاب :Applied-Econometrics-a-Modern-Approach-Using-Eviewsand- Microfit

مدل با خصوصیت autoregressive conditional heteroskedasticity به مدلی گفته می شود که فرض واریانس همسانی رد شده و واریانس error term ها یا innovation ها یک تابع از اندازه error term های دوره های زمانی قبل است. این مدل اولین بار توسط رابرت انگل معرفی شد که در پی آن در سال ۲۰۰۳ برنده جایزه نوبل اقتصاد گردید.

• مدل های GARCH مسألۀ ناهمسانی واریانس را از طریق مد لسازی واریانس مرتفع می کنند. در نتیجه نه تنها نواقص مدل حداقل مجذورات رفع می شود، بلکه یک پیش بینی برای واریانس هر جملۀ پسماند ارایه می گردد. این پیش بینی خصوصاً در زمینۀ مالی بسیار مورد علاقۀ متخصصان است.

این مدلها در بازارهای مالی که نوسانات بازار بسیار بالاست و مدیریت ریسک و پیش بینی نوسانات اهمیت زیادی دارد مورد استفاده قرار می گیرد. مثل بازار سهام مثلا در بازار سهام با مفهومی به نام ارزش در معرض خطر Value at Risk مواجهیم .

ارزش در معرض ریسک بیشترین زیان مورد انتظار را در افق زمانی مشخص در سطح اطمینان معین انداز ه گیری می نماید. برای محاسبه ارزش در معرض ریسک نیازمندیم که واریانس یا انحراف معیار اجزائ اخلال را به طور دقیق برآورد کنیم.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.