فایل جزوه آموزش فونت نوشتن معماری برای اسکیس

جزوه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
9MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
801 بازدید
8,000 تومان 6,800 تومان٪15 تخفیف

فایل جزوه آموزش فونت نوشتن معماری برای اسکیس

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل pdf جزوه آموزش فونت نوشتن معماری برای اسکیس را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۱۸ صفحه مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فایل جزوه آموزش فونت نوشتن معماری برای اسکیس

آموزش فونت نوشتن معماری برای اسکیس و راندو – فایل مورد توجه با فونت پی دی اف و در ۱۸ صفحه آموزش برای دانشجویان معماری می باشد که طریقه فونت نوشتن معماری را به آن ها با استفاده از تصاویر و نمونه ها آموزش می دهد. علاقه مندان و مهندسین گرامی برای استفاده از این آموزش ها می توانند این فایل بسیار ارزشمند را پس از خرید از سایت دانلود نمایند.

آنچه در این آموزش ها خواهیم آموخت از قرار زیر می باشد:

ضخیم و برجسته نمودن فونت: برای ضخیم نوشتن راه های مختلفی وجود دارد. اولین راه و ساده ترین راه حرکت کردن یک نوشته تک خطی به سمت بیرون است.

برای برجسته شدن نوشته می توان یک سمت آن ( مثلا پایین و سمت راست ) سایه زد.

حرکت دادن و تکرار کردن به سمت بیرون می تواند به صورت گرد یا تیز گوشه صورت گیرد و به تبع آن نوشته پفکی و یا خشک و خشن می شود. حاصل این کار چیزی شبیه به هجاری در سنگ است. برای اجرای این تکنیک مداد وسیله مناسبی است.

می توان عمل حرکت دادن و تکرار کردن را در چند مرحله انجام داد. مثلا یک بار به نوشته ضخامت دهید و در مرحله بعد آن را برجسته کنید. همچنین می توان این نوع نوشته را به صورت تخت پرداخت کرد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.