فایل جزوه آموزشی Pivot points ، فیبوناچی و امواج الیوت

فایل جزوه آموزشی Pivot points ، فیبوناچی و امواج الیوت
نوع فایل
pdf
حجم فایل
231KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
334 بازدید
7,000 تومان 5,000 تومان٪29 تخفیف

فایل جزوه آموزشی Pivot points ، فیبوناچی و امواج الیوت

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل pdf جزوه آموزشی Pivot points ، فیبوناچی و امواج الیوت را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۹ صفحه با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فایل جزوه آموزشی Pivot points ، فیبوناچی و امواج الیوت

فیبوناچی
لیوناردو پیزانو که بعدها به نام فیبوناچی معروف گردید درقرن ۱۳ در ایتالیا زندگی میکرد .این ریاضی دان مانند بسیاری دیگر از دانشمندان دنبال ریشه های عددی بود که بواسطه آن بتواند بسیاری از پدیده ها را توجیه نماید.

فیبوناچی توانست چند سری از اعداد که بین آنها روابط منطقی داشت را شناسایی نماید که می توان به سری ۱۱ ۲ ۳ ۵ ۸ ۱۳ ۲۱ ۳۴ اشاره کرد که هر عدد حاصل جمع دو عدد قبلی است. فیبوناچی همچنین عدد ۱,۶۱۸ راریشه بسیاری از روابط طبیعی می دانست مثلا نسبت قاعده با ارتفاع در اهرام مصر و یا نسبت طول به قطر دانه های آفتابگردون و نسبت زنبورهای عسل نر به ماده در یک کندو و یا نسبت فاصله سر تا ناف و ناف تا کف پا در انسان و سایر موارد.

فیبوناچی در بازار سهام عبارت است از خطوط حمایت و مقاومتی که قیمت سهم در میان این سطوح حرکت می کند. این سطوح بر اساس ریشه طلایی شکل می گیرد و بواسطه آن می توان روند قیمت یک سهم را برای آینده پیش بینی کرد. خطوط فیبو ناچی به ۴ طریق مختلف رسم می گردند.

Retracement (1

در این روش خطوط افقی به موازات یکدیگر در روی نمودار قیمت یک سهم رسم می گردد. برای رسم ابتدا دو نقطه دور از هم که یکی از آنهایک حد اقل قیمت (کف) و دیگری یک سقف قیمت باشند را انتخاب می کنیم

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.