فایل اقدام پژوهی با موضوع نارسا نویسی علت و درمان آن

فایل اقدام پژوهی با موضوع نارسا نویسی علت و درمان آن
نوع فایل
pdf
حجم فایل
866KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
828 بازدید
9,000 تومان 7,000 تومان٪22 تخفیف

فایل اقدام پژوهی با موضوع نارسا نویسی علت و درمان آن

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل pdf اقدام پژوهی با موضوع نارسا نویسی علت و درمان آن را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۳۷ صفحه مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

قسمتهایی از متن فایل

نوشتن:

نوشتن یا نگارش کنشی است که انسان به وسیله آن اندیشه هایش را به تصویر میکشد. با اختراعِ نوشتن، گام بزرگی در تمدن بشری برداشته شد. نوشتن همچنین عملی است که به کمکِ آن می توان اطلاعات و اندیشه ها را تحلیل، بررسی و بازبینی کرد. نگارش می تواند به عنوانِ ابزاری برای استدلال و استنتاج و ابهام زدایی به کار رود.

کارکردها:

نوشتن دو کارکردِ ویژه دارد: ثبت اطلاعات و نشر اطلاعات. کارکردِ عمده سخن گفتن، نشر اطلاعات و برقراری ارتباط با دیگران است؛ اما دلیلِ ابتداییِ نوشتن، ترسِ انسان از فراموشی و نیاز به
ثبتِ وقایع و دانسته ها بوده است. نزدیک به ۶۱۱۱ سال پیش، دهقانان مصری که موظف بودند مقداریاز محصولات کشاورزی خود را به عنوان مالیات به فرعون بدهند، تصویر سبد را به تعدادی که
پرداخت کرده بودند بر دیوارهای خانه خود حک میکردند .
به بیانی دیگر، نوشتن یا نگارش نوعی رسانه مجازی برای انتقال اطلاعات است که با آن میتوان مفاهیم و اندیشه ها را بیان و صورت بندی کرد، و یا آنها را پرورش و اشاعه داد.

رشد مهارت های نوشتاری :

نوشتن یک فرایند پیچیده است که علاوه بر هماهنگی چشم و دست مهارت های زیاد دیگری را شامل می شود و ناشی از تقابل فرایندهای حرکتی، حسی، درکی، و شناختی است .

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.