جزوه نقشه راه کار آفرینی و ایجاد و مدیریت کسب و کارهای کوچک

جزوه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
791KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
820 بازدید
9,000 تومان 7,000 تومان٪22 تخفیف

جزوه نقشه راه کار آفرینی و ایجاد و مدیریت کسب و کارهای کوچک

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل pdf جزوه نقشه راه کار آفرینی و ایجاد و مدیریت کسب و کارهای کوچک (دوره های ضمن خدمت فرهنگیان ) کد دوره ۹۱۷۰۶۳۴۱ را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۶۱ صفحه با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

جزوه نقشه راه کار آفرینی و ایجاد و مدیریت کسب و کارهای کوچک

مروری بر کارآفرینی ) 

اولین مرکز کارآفرینی در کشور در دانشگاه صنعتی شریف توسط دکتر علیرضا فیض بخش تاسیس شد. اولین کتاب درسی کارآفرینی در دانشگاه صنعتی شریف درست شده است.

موسس و رئیس اولین مرکز کارآفرینی ایران است. اساس درس دادن کارآفرینی بر اساس مدل هایی شکل گرفته است. اساس تدریس کارآفرینی روی مدل هایی شکل گرفته که یکی از این مدل ها تیمونز است که در ادامه به عناصر این مدل می پردازیم. بیشتر روی ایده و فرصت تمرکز کرد چون نمی شود یک فعالیت کارآفرینانه داشت ولی یک ایده ناب و یا از یک فرصت استثنایی نشود استفاده کرد.

پس باید در مورد ایده ها حرف زد که آیا کشف می شوند؟ یا ایجاد می شوند؟ از کجا می آیند؟ که آیا ما تشخیص فرصت داریم یا خلق فرصت؟

اهمیت کار آفرینی

کارآفرینی چه اهمیتی دارد؟ امروزه بسیار زیاد در مورد کارآفرینی صحبت می شود. در مورد ENTREPRENEURSHIP یا کارآفرینی و Start up بیزینس های نوآوری که تازه حرکت کردند خیلی خیلی زیاد صحبت می شود همه جا از آن صحبت می شود و این فقط مربوط به کشور ما نیست.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.