تقریرات درس حقوق جزای اختصاصی (جعل و تزویر) دکتر عباس شیری

جزوه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
546 بازدید
11,000 تومان 9,500 تومان٪14 تخفیف

 تقریرات درس حقوق جزای اختصاصی (جعل و تزویر) دکتر عباس شیری

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل فایل pdf جزوه تقریرات درس حقوق جزای اختصاصی (جعل و تزویر) دکتر عباس شیری بهروز شده تا تاریخ ۱۰/۲۵ /۱۳۹۵ را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۲۰۵ صفحه با مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 تقریرات درس حقوق جزای اختصاصی (جعل و تزویر) دکتر عباس شیری

جعل یکی از مسائل مهم حقوق کیفری است و علاوه بر جنبه های ضرری آن به لحاظ اینکه جزء جرائم بر ضد آسا عمومی است ، آشنایی به چگونگی و علم و اطلاع از مشخصات آن برای تمامی افراد جامعه لازم و مفید می باشد.

مضافا اینکه اقتضای اصل قانونی بودن جرم و مجازات این است که جرم جعل از حیث قانونی هم واجد تعریف باشد تا همگان بدانند چه اعمالی صدق عنوان جعل می نماید و مجازات ارتکاب این اعمال چیست تا از ارتکاب آن اعمال خودداری نمایند .

غالب قوانین جزایی بدون اینکه تعریفی جامع از جعل ارائه و ارکان جرم جعل را دقیقا تعیین نمایند ، صرفا به ذکر و احصاء شیوه ها و طرق مختلف ارتکاب جرم جعل و میزان مجازات بسنده کرده اند خلاء تقنینی و سکوت قوانین جزایی نسبت به تعریف جعل یکی از علل پیچیدگی تعریف جعل می باشد . مضافا اینکه تعریف ، بایستی جامع افراد و مانع اغیار باشد که این امر نیز مستلزم دقت فراوان در مرحله تدوین و قانونگذاری می باشد و از طرفی در عین جامع و مانع بودن بایستی آنچنان قابل انعطاف باشد که شیوه های نوین و بسیار متنوع جعل اسناد امروزی را نیز شامل بشود .

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.