خلاصه کتاب طرز فکر کارل دوک روان شناسی نوین

خلاصه کتاب طرز فکر کارل دوک روان شناسی نوین
نوع فایل
pdf
حجم فایل
294KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
481 بازدید
7,000 تومان 5,000 تومان٪29 تخفیف

 خلاصه کتاب طرز فکر کارل دوک روان شناسی نوین

دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش گروه علمی گوگل فایل pdf خلاصه کتاب طرز فکر کارل دوک روان شناسی نوین ترجمه شهلا ثریا صفت را آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار داده است .این فایل شامل ۱۰ صفحه مطالب سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت گوگل فایل خریداری و دانلود نمایید. امید است سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. پس از اتمام فرآیند خرید لینک فایل قابل مشاهده و دانلود می باشد و یک لینک هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 خلاصه کتاب طرز فکر کارل دوک روان شناسی نوین

دکتر کارول دوک :

یکی از روان‌ شناسان برجسته‌ی دانشگاه استنفورد، بعد از دهه‌ها تحقیق به نتیجه‌ی ساده‌ ولی متحول‌ کننده‌ای رسید: قدرت طرز فکر. در این کتاب خواندنی، او به ما نشان می‌دهد که چطور موفقیت ما در مدرسه، محل‌کار، ورزش و هنر و هر کار دیگری که در آن تلاش می‌کنیم، تحت تأثیر عقیده‌ی ما درمورد استعداد‌ها و توانایی‌های ماست.

افرادی که طرز فکر ثابتی دارند، آنهایی که فکر می‌کنند توانایی‌های آنها ثابت هستند، معمولا شانس کمتری برای موفقیت دارند. ولی این طرز فکر که توانایی‌های شما در حال رشد هستند، کمک می‌کند تا والدین، معلم‌ها، مدیران، و ورزشکاران موفقی باشید. حتی می‌توانید از این ایده استفاده کنید تا موفقیت‌های بیشتری هم به دست آورید.

تغییر طرز فکرها:

و البته که طرز فکرها تغییر می‌کنند. اما طرز فکر، فقط با فکر کردن تغییر نمی‌کند.

لازم است در عمل هم کارهایی انجام دهیم و وقتی دستاوردها و حال بهتر ناشی از حرکت به سمت طرز فکر رشد را درک کنیم، طرز فکر رشد در ما درونی خواهد شد:

تغییر در طرز فکر مانند عمل جراحی نیست. حتی زمانی که تغییر میکنید، باورهای قدیمی مانند مفصل ران و زانوی فرسوده‌ای که با نمونه بهتری جایگزین میشوند، از بین نمیرود. در عوض، باورهای جدید در کنار باورهای قدیمی قرار میگیرند و همچنان که قوی‌تر میشوند، شیوه‌های متفاوتی برای فکر کردن، احساس و عمل کردن به شما می‌دهند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.